MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 14325565
nr 1432 5565
Kökspall
1950-tal. Höjd: 58 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:49:06
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)